O nás

Náš příběh 

Jsme manželé Katka a Jarek, spojuje nás láska k sobě navzájem, láska k vlasům a vášeň pro naši práci. :)

V roce 2009 jsme otevřeli první Lazebnictví v Brně. Skloubit rodinu a práci s dojížděním do Brna nebylo snadné, a tak jsme Brno opustili a v roce 2018 si splnili sen novým Lazebnictvím Juříčkovi, které máme doma v Heršpicích u Slavkova. 

Nenajdete u nás hypermoderní stříhárnu, ale stylový salonek s útulným zařízením, kde se věnujeme každé zákaznici samostatně. Užijete si tak nejen naši péči o Vaše vlásky, ale také maximální soukromí. Vymyslíme účes přímo pro Vás na míru, poradíme, jak o vlásky pečovat i co nedělat, aby zůstaly dlouho krásné. 

Vzděláváme se na seminářích u nás i v zahraničí, abychom šli s dobou a neposkytovali jen klasické kadeřnické služby, ale zvládali také aktuální světové trendy. 

Katka Vás navíc nalíčí na jakoukoliv příležitost. Splnila si svůj sen a my nabízíme také Proměny vlásků s líčením. 

Jsme Kérastase Salonem Expert/Premium L'oréal Professionnel

V roce 2020 jsme se rozhodli, že přípravky, které máme rádi jak při práci, tak doma by jsme mohli i prodávat. A tak vznikl nápad na vytvoření E-shopu kde se teď nacházíte.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete odcházet s krásnými vlasy, spokojeným nákupem, příjemným prožitkem a budete se k nám rádi vracet.

Vaši Lazebníci

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení