Novinka Tip
Kód: 3236 | Značka: Kérastase

VÁNOČNÍ BALÍČEK CHRONOLOGISTE - ZDARMA ŠAMPON CHRONOLOGISTE BAIN RÉGÉNÉRANT 250ML

Neohodnoceno
1 814 Kč 2 383 Kč Sleva 24 %
Skladem

Vánoční balení řady Chronologiste obsahuje kompletní rutinu pro všechny typy vlasů postrádající revitalizaci.

ZDARMA ŠAMPON CHRONOLOGISTE BAIN RÉGÉNÉRANT 250ML

LETOS VÁS KÉRASTASE ZVE, ABYSTE OBDAROVÁVALI STYLOVĚ.

Vánoční balení řady Chronologiste obsahuje kompletní rutinu pro všechny typy vlasů postrádající revitalizaci. Balení obsahuje revitalizující šamponovou lázeň Bain Régénérant pro zhebčení, sjednocení vlasového vlákna, revitalizační masku Masque Intense Régénérant  pro dlouhodobou tranformaci a bezoplachové revitalizační termoochranné sérum Thermique Régénérant, které chrání vlas před vnějším poškozením a agresivními vlivy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

KÉRASTASE Paris 

Historie luxusní značky vlasové péče Kérastase se začala psát v roce 1964 v Paříži. Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných jedinečných výrobků se podílí více než 700 vědců, kteří pro vás pečlivě testují a analyzují všechny luxusní produkty. Filozofií a přední myšlenkou této luxusní značky je "na prvním místě je péče". Kérastase nabízí několik řad vlasových produktů, každá řada se zabývá jinou vlasovou problematikou. 

Kérastase je značka odhodlaná podporovat používání udržitelných materiálů, redukovat plýtvání vodou a snižovat svou uhlíkovou stopu. Najdete zde i produkty bez parabenů, silikonů, sulfátů a další chemie.