Akce Doprava zdarma
Kód: 1856 | Značka: Loréal Professionnel SERIE EXPERT

Parní žehlička Steampod 3.0 x KARL LAGERFELD L'Oréal Professionnel

Neohodnoceno
7 490 Kč 8 093 Kč Sleva 7 %
Momentálně nedostupné

Nejstylovější temně černá limitovaná edice parní žehličky SteamPod 3.0 pro inovativní a šetrný způsob úpravy vlasů. Vznikla spojením dvou kultovních značek L’Oréal Professionnel Paris a KARL LAGERFELD, které se nechaly inspirovat typickým pařížským stylem, známým svojí nonšalancí, elegancí a troufalostí a převedli jej do světa vlasů.

Kategorie: Žehličky na vlasy

Vlastnosti Lze použít k vytvoření různých stylů - rovný, skleněný efekt, objem, foukaná i vlny Je o 14 % tenčí a 3x lehčí* než Steampod 2.0 + má nový zaoblený tvar Využívá sílu a zároveň šetrnost páry namísto namáhání vlasů teplem = zdravější způsob žehlení 2x plynulejší a 2x rychlejší styling i těch nejkudrnatějších vlasech

Poskytuje šetrné a inovativní působení tepla, které zajišťuje o 78% menší poškození** Dlouhotrvající výsledky s kontrolou proti krepatění a poletování Inteligentní kontrola teploty (2× za sekundu) – automatické přizpůsobení teploty podle potřeb vlasů Nový zaoblený tvar a otočný kabel umožní mimo narovnání vlasů také vytvoření vln

Nově s integrovanou nádrží s vodou pro pohodlnější používání Po použití nejsou vlasy poškozené ani zcitlivělé, vhodné pro všechny typy vlasů *Instrumentální test vs běžná žehlička **Instrumentální test vs běžná žehlička po 15 použitích Technologie

Parní technologie - zajišťuje šetrný a rychlý styling i velmi nepoddajných až afro vlasů při maximálním respektování vlasového vlákna. Pro-Keratin - parou aktivované složky pro-keratinu jsou navrženy tak, aby pronikly do vlasového vlákna a zde opravili, regenerovali a posilily vlas, a tím minimalizovali tepelné poškození.

Technické parametry Povrch destiček: aluminium

Nastavitelná teplota: 180-210°C

Délka kabelu: profesionální délka, otočný

Použití: Do zabudované nádržky nalijte destilovanou vodu a zvolte teplotu v závislosti na typu svých vlasů.

Pamatujte, že je není nutné nadměrně zahřívat. Pramen vlasů umístěte do středu destiček a dbejte na to, aby šipky při pohybu žehličky směřovaly dolů. Pro dosažení co nejlepších výsledků pohybujte přístrojem pomalu a rovnoměrně.

Narovnání: Vlasy vyfoukejte fénem a vyžehlete pramen po prameni. Pracujte pomalu po velmi tenkých sekcích pro co nejlepší výsledek, a to od kořínků po konečky. Nechte vlasy vychladnout a pročešte.

Vlny: Vlasy nejprve dobře pročešte. Navlňte vlasy směrem od obličeje, začněte na pramenech rámujících obličej. Zopakujte na celé hlavě pramen po prameni. Nechte vychladnout a pročešte hřebenem se širokými zuby.

Foukaná: Začněte nadzdvižením vlasů u kořínků, SteamPod držte pod úhlem 90° od hlavy. Při používání SteamPodu přidržujte konce vlasů, veďte pramen požadovaným směrem a vraťte ho na místo, dokud je zahřátý. Nechte vychladnout a vlasy pročešte prsty. 


Produkt je na objednávku, odesíláme do týdne.

Na produkt nelze uplatnit další slevy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: