Od 24.12.-1.1.2023 máme dovolenou, veškeré objednávky budou chystány od 2.1.2023

BEZIŇÁK 0,75L Z KVĚTŮ ČERNÉHO BEZU

Kód: 2039
Neohodnoceno
Značka: Rybízák
169 Kč
Skladem

chutná jako bílé polosladké víno

vyrobený z květů černého bezu

obsahuje 11,5 % alkoholu

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beziňák si nejvíc vychutnáte, když bude parádně vychlazený. V lednici mu proto dejte pár hodin. Pokud nestíháte Beziňáka rychle vychladit, zkuste naše tipy pro bleskové vychlazení. Popíjejte ho, jak je libo – před jídlem jako aperitiv, k jídlu na rozvinutí chutí pokrmů i jako digestiv po vydatném jídle.

 Květinová chuť obzvlášť vynikne, když z Beziňáku uděláte svařák. Stačí ho jen ohřát, nesmí pěnit nebo dokonce bublat. Hrneček příjemně zahřeje v dlaních a teplo pošle až do konečků prstů na nohou. Do letních teplot naopak doporučujeme podávat Beziňáka velmi studeného, s kostkami ledu nebo dokonce ve vychlazených sklenicích. Je to fantastická ingredience do alkoholických domácích limonád – například se sodou a citronem. Super osvěžení na večírek, grilovačku nebo oslavu... ať stoupají promile, nálada i hydratace.

 

JAK SKLADOVAT BEZIŇÁK

Beziňák doporučujeme skladovat v chladu a temnu - přímé slunce mu nesvědčí. Otevřený vydrží v lednici až týden, ale po otevření ho doporučujeme vypít ještě ten večer, abyste se neošidili všechny ty skvělé chutě a vůně. Na archivaci se úplně nehodí. 

Výrobce: Rybízák s.r.o.

Skladování: skladujte v chladu a temnu.

Trvanlivost: 12. měsíců, po otevření 1. týden v lednici

Pouze pro osoby starší 18-ti let, proto bude při vyzvednutí potřeba občanka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: